Се изнајмува ТРОСОБЕН СТАН ЗА УДОБНО И СОВРЕМЕНО ДОМУВАЊЕ,АЕРОДРОМ

700 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена700 €
ЛокацијаСкопје - Аеродром
Број на соби 3
Површина (во m²) 73
Адреса КАЈ ВУЧКО

Опис на огласот


* ШИФРА 6339
Импулс недвижности издава  комплетно опремен трособен стан кој обезбедува удобно и современо домување лоциран на атрактивна локација во Аеродром,кај Вучко.

✔ 73м2, 3 соби (дневна,2 спални) 
✔  бања + 2 тераси со поглед кон Вардар
✔ 8-ми кат со лифт
✔ Греење на централно градско парно + клими
✔ Комплетно опремен 
✔ Паркинг место

✔ цена 700еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
 Импулс агенција за недвижности

барај огласи за вработување » барај останати огласи »