Нива во населба Илинден

30 MKD

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Плацови, ниви и фарми
Цена30 MKD
ЛокацијаСкопје - Илинден
За имотот Вода
Струја
Нива
Асвалт
Површина (во m²) 3.850
Адреса Ilinden

Опис на огласот


Se prodava niva vo naselba Ilinden pozadi Deni Internacional so povrsina od 3850m2  078697458