Модерен стан во Центар

1 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена1 €
ЛокацијаСкопје - Центар
Површина (во m²) 70

Опис на огласот


Издавам стилски уреден стан со нов мебел опремен до најситен детал.