Се изнајмува Стан за студенти

250 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена250 €
ЛокацијаСкопје - Карпош
За станот Балкон / Тераса
Наместен
Број на соби 3
Површина (во m²) 58
Адреса Иван Аговски

Опис на огласот


Се извдава трособен стан за студенти во населба карпош 1. Станот е со две посебни спални, две тераси, дневна и одвоена кујна, тоалет реновиран, изолација и пластични прозори. Станот е со сопствено греење со две термо печки.

 

барај огласи за вработување » барај останати огласи »