Се продава стан во Карпош 3

1.300 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена1.300 €
ЛокацијаСкопје - Карпош
За станот Приземје
Подрум
Шпорет / камин
Паркинг / гаража
Реновиран
Наместен
Број на соби 3
Површина (во m²) 55
Адреса Огражден 3

Опис на огласот


Се продава стан во Карпош на улица Огражден 3. Станот е на приземје и има  централно греење. 55m2 + 5m2 подрум. Станот е комплетно наместен но доколку купувачот сака може да се испразни. 

барај огласи за вработување » барај останати огласи »