Fiat Grande Punto 1.3 multijet 2007

3.000 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воВозила - Автомобили
Цена3.000 €
ЛокацијаСкопје - Аеродром
Марка на автомобил Fiat
Модел Grande Punto
Година 2007
Боја Сина
Моќност (HP) 75
Менувач Рачен
Регистрација Македонска

Опис на огласот


Fiat grande punto 1.3 multijet 2007 godina registrirano do septmevri Napraven mal servis pred 800 km Ima prostor za dogovor okolu cenata.. Mozhe i zamena

барај огласи за вработување » барај останати огласи »