Релаксатор

1.500 MKD

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воДом и семејство - За деца
Цена1.500 MKD
ЛокацијаСкопје - Карпош
Тип Мебел/опрема

Опис на огласот


Се продава релаксатор на батерии многу малце користен купен 2020 година.