СЕ ПРОДАВА

37.000 €

цената е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена37.000 €
цената е фиксна
ЛокацијаГостивар
За станот Балкон / Тераса
Поткровје
Паркинг / гаража
Нова градба
Број на соби 3.5
Површина (во m²) 80
Адреса Никола Парапунов бр.5/3-11

Опис на огласот


Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар.

Станот се наоѓа на поткровје (приземје 4 ката поткровје).

Станот поседува дневна соба со кујна, 1 спална соба, 1 детска соба, бања, остава и два балкони.

барај огласи за вработување » барај останати огласи »