УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Плацови, ниви и фарми
ЛокацијаКуманово
За имотот Вода
Струја
Плац
Асвалт
Дозвола за градба
Површина (во m²) 1.187
Адреса Ул.Ѓорче Петров бр.20

Опис на огласот


СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2.
кп.19793/3
Локација:МЗ ПЕРО ЧИЧО- лок.Гладно Поле
Ул.Ѓорче Петров бр.20
Позади кафана ВАЛТЕР САРАЕВСКИ КЕБАП(НАД БАЈДЕВСКИ КЛАНИЦА)
Има струја,канал,вода и МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА.

ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА!!!.

број за контактирање
Viber
075 882 061

барај огласи за вработување » барај останати огласи »