Селектирајте подкатегорија за да пребарувате детално по својствата на огласите.
Филтри

* на мапата се прикажани огласи објавени во последните 3 месеци

 Прикажи на цел екран

ЧАСОВИ ПО ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ

Скопје - Центар прикажи на мапа

Академски сликар дава часови по цртање и сликање

пред 5 дена

Profesionalna montaza na Lamina

80 MKD

Скопје - Гази Баба

80 MKD

цената НЕ е фиксна

 Друго

Kvalitetna brza i profesionalna montaza na sekakov vid na laminat po ekstra ceni: 8mm-80den.m2 10m-100den.m2 12mm-120den.m2 za site podetalni...

пред 5 дена

Продавам биро

3.000 MKD

Скопје - Аеродром

3.000 MKD

цената НЕ е фиксна

 Мебел за ТВ/стерео/компјутер

Димензија: 60х120х75

пред 18 часа

PRODAVAM STIRODUR 5 sm.

Скопје - Центар прикажи на мапа

Prodavam stirodur 5 sm. 35 m2. Nov neotpakuvan povolna cena. 078330592

пред една недела

Се продава петосед

5.000 MKD

Скопје - Ѓорче Петров прикажи на мапа

5.000 MKD

цената НЕ е фиксна

Се продава петосед поволно. 078453328

пред една недела

Продажба - Трпезариска маса и столици

6.000 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

6.000 MKD

цената НЕ е фиксна

Се продава трпезариска маса и столици. - Земја на потекло: USA - Материјал: Стакло и метал - Димензии на масата: 145см / 80см - 4 столици

пред една недела

Mebel za detska soba

3.000 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

3.000 MKD

цената НЕ е фиксна

Медиапан во боја: Розева и сина боја 1. Работна маса со алуминиумски ногарки на навртување 2. Две полици со алуминиумски држачи 3. Комода со 3 фиоки на тркала

пред една недела

Dekorativna polica Luxin

4.000 MKD

Скопје - Аеродром

4.000 MKD

цената НЕ е фиксна

 Полици и места за складирање

Се продава декоративна полица за пијалоци, книги, цвеќе. Купена од Луксин, не е користена.  Димензии: висина 77цм ширина 100цм  Димензии...

пред 5 дена

vaga digitalna precizna 0.01g/200g

499 MKD

Прилеп

499 MKD

цената НЕ е фиксна

Prodavam digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 grama mnogu precizna za sekakva namena so avtomatska kalibracija,koristi dve baterii...

пред еден месец

Evtino original Seiko saati so zvono i muzika

3.500 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

3.500 MKD

цената НЕ е фиксна

Евтино, оригинал квалитетни Сеико саати со звоно + музика стари преку 50 год. исправни. Цена 3500ден еден Сите 3 за 10.000ден.

пред еден ден

Елка

120 MKD

Скопје - Бутел

120 MKD

цената НЕ е фиксна

🎄Елка 🎨 Можност за изработка со бои по ваш избор 🎄Подгответе се за новогодишните празници🎅 🤲Рачно изработени новогодишни украси  #украси...

пред еден месец

Количка 2 во 1 Kiddo Jazz

9.000 MKD

8.000 MKD

Скопје - Аеродром прикажи на мапа

9.000 MKD

8.000 MKD

цената НЕ е фиксна

 Мебел/опрема

Се продава количка Kiddo Jazz 2 во 1 користена само 5 месеци. Корпа + транспортер  Корпата се подесува во повеќе нивоа од легната положба...

пред 5 дена

Evtino kvaliteten stol i др. od Germanija

3.500 MKD

1.500 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

3.500 MKD

1.500 MKD

цената НЕ е фиксна

 Друго

Евтино, Квалитетни детски работи донесени од Германија. Многу малку користени (како нови). 1. - Стол на склопување со тркалца и подесување висина...

пред еден ден

Prodavam kotel za parno na struja

0 MKD

Куманово

0 MKD

цената НЕ е фиксна

Prodavam kotel za parno na struja (MIK-Kavadarci) so ekspanzionen sad (Made in Italy) i pumpa (Made in EU), po povolna cena, idealno za stan...

пред еден месец

Kotel za parno na struja

Куманово

Prodavam kotel za parno na struja (MIK-Kavadarci) so ekspanzionen sad (Made in Italy) i pumpa (Made in EU), po povolna cena, idealno za stan...

пред еден месец

Рачно изработени привезоци

159 MKD

Скопје - Бутел

159 MKD

цената НЕ е фиксна

 Играчки

🔖Рачно изработени привезоци Состав: пластика, циркони Привезоците се исти од двете страни 🏷️Цена: 159 денари 🚚 Достава низ цела држава #подарок...

пред 4 недели

Рачно изработени привезоци

159 MKD

Скопје - Бутел

159 MKD

цената НЕ е фиксна

 Играчки

Рачно изработени привезоци Состав: пластика, циркони Привезоците се исти од двете страни Цена: 159 денари Достава низ цела држава #gift #podarok #poklon #privezok

пред 4 недели

Рачно изработени привезоци

159 MKD

Скопје - Бутел

159 MKD

цената НЕ е фиксна

 Играчки

🔖Рачно изработени привезоци Состав: пластика, циркони Привезоците се исти од двете страни 🏷️Цена: 159 денари 🚚 Достава низ цела држава #gift...

пред 4 недели

Се продава гарнитура ТДФ Сани

30.000 MKD

27.000 MKD

Прилеп прикажи на мапа

30.000 MKD

27.000 MKD

цената НЕ е фиксна

 Гарнитури и салонски елементи

Боја: антрацид  Многу малку користена  Контакт тел: 078 632 332   

пред еден месец

🎄Новогодишни украси со циркони

60 MKD

Скопје - Бутел

60 MKD

цената НЕ е фиксна

Новогодишни украси со циркони Подгответе се за новогодишните празници Рачно изработени новогодишни украси #украси #лампиони #божиќнидекорации

пред еден месец

 Прикажи повеќе

барај огласи за вработување » барај останати огласи »