Декорација и продажба

  • Објавен пред 5 дена
  • Донут бар
  • Активен до 09.12.2021
  • Позиција: Келнер/угостител/туризам
  • Локација: Скопје

За нас:

Донат бар е прва специјализирана продавница за крофни кај нас. Освен крофни во нашето мени има и мини палачинки и останати производи направени од чоколадо. Се наоѓаме во најубавиот дел на Дебар Маало. Повеќе за нас може да видите на нашата веб страна www.donutbar.com.mk

Позиција: Декорација и продажба

Работа 6 дена во неделата, во две смени (08:00-16:00 и 12:30-20:30h)

Потребни квалификации:

креативност, способност за работа повеќе работи истовремено, познавање на англиски јазик, комуникативност, лојалност

*Напомена 

Не е потребно работно искуство.

Само апикантите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

 

Вашето CV испратете го на  [најави се за да го видиш е-маилот]