Маркетинг агент - германски јазик

  • Објавен пред 2 недели
  • ЕРМ ДООЕЛ Скопје
  • Активен до 29.06.2022
  • Позиција: Телефонски оператор
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 0000000

(преземи го огласот како слика)

ВРАБОТУВАМЕ- Маркетинг агент

Зборувате германски или шпански јазик?

Ова е одлична можност за вас!

Ако сте комуникативна личност, со вештини за преговарање, убедување и продажба, Вие сте вистинскиот кандидат за оваа работна позиција.

Ние ви гарантираме компетитивна плата динамична работна атмосфера и модерни работни простории во центарот на градот.

Сите заинтересирани кандидати, своите професионални биографии (CV) да ги испратат на: [најави се за да го видиш е-маилот] ,со назнака: Маркетинг агент – (и јазикот за кој се пријавуваат), најдоцна до 30.06.2022 година.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »