Медицинска сестра

Плата од 25.000 ден. до 30.000 ден.

За компанијата: ПУСЗ Вера (дом за стари лица) основана во 2012 година. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред една недела
  • ПУСЗ ВЕРА
  • Активен до 04.02.2023
  • Позиција: Медицински персонал/Негуватели
  • Локација: Скопје

Активни огласи од ПУСЗ ВЕРА:

Неговател/ка во дом за стари лица

(преземи го огласот како слика)

 

ПСЗУ ВЕРА вработува:

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

 

  • Имаме потреба од медицинска сестра во дом за стари Вера во населба Карпош 4.

 

Сите заинтересирани кандидати да испратат CV на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »