Стоматолошка сестра

За компанијата: Нашата пракса ја засноваме на млад и професионален тим помешан со искусен орален хирург. Располагаме со сосема нова стоматолошка опрема и инструменти, висококвалитетни материјали и квалитетен систем на услуги. повеќе за компанијата »

Стоматолошка ординација Пзу  Дентисимо Естетик -Скопје, има потреба од:

  • Стоматолошка сестра со работно искуство.

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим испратете го вашето CV на следниот маил [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »