Продажен персонал во продавница за Еспресо капсули

Плата од 27.500 ден. до 30.000 ден.

 • Објавен пред 2 недели
 • Denmak doo
 • Активен до 21.07.2024
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Веб: denmak.com.mk
 • Facebook: denmak.macedonia

Активни огласи од Denmak doo:

Доставувач на роба

Фирма специјализирана за продажба на  еспресо кафе, еспресо капсули и кафемати во продажниот салон Дебар маало ,и сега во новата продавница во Центар, Скопје има потреба од продажен персонал.

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Поседување вештини за продажба
 • Пожелно претходно работно искуство во малопродажба a
 • Основно познавање на копјутери
 • Способност за тимска работа

Ние нудиме:

 • Работа во перспективна средина
 • Работа во смени од 16 до 22 часот вкупно 40 работни часови
 • Редовна плата 28000денари плус бонус од остварена продажба
 • Обука за еспресо кафе

Вашето CV испратете го на:  [најави се за да го видиш е-маилот]   

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »