Технички директор

 • Објавен пред 2 недели
 • Интерплaст
 • Активен до 19.10.2021
 • Позиција: Менаџер/управник/директор
 • Локација: Скопје

Активни огласи од Интерплaст:

Магационерски работник

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

 • ВСС(машински инзинер)
 • предност имаат кандидати со искуство во машинска струка
 • познавање англиски јазик
 • компјутери AUTOCAD, SOLID 

ОПИС НА РАБОТНИ ЗАДАЧИ

 • Организација на производство
 • Предност имаат кандидати со работно искуство во метална индустрија со познавање на 2Д и3Д цртање

НУДИМЕ

 • Вработување на определено време
 • Работна недела од пон-пет од 8-16 часот

Задолжително доставување на CV на [најави се за да го видиш е-маилот]

ТЕЛ 02/2520-640

        075/266-990