Пекар/ка

  • Објавен пред 2 недели
  • ТП Гостилница Мерак
  • Активен до 14.10.2021
  • Позиција: Келнер/угостител/туризам
  • Локација: Скопје

Ресторан Скопски Мерак има потреба од пекар/ка. Работа во две смени со одлични услови!

Сите заинтересирани нека се обратат на тел. 078343644 или меил [најави се за да го видиш е-маилот] .