Фармацевтски техничар

  • Објавен пред 3 недели
  • ПЗУ Аптека Јасмин
  • Активен до 23.06.2022
  • Позиција: Фармацевт/фармацевтски техничар
  • Локација: Скопје

Аптека Јасмин во Скопје - Долно Лисиче, има потреба од фармацевтски техничар за работа во аптека. 

Потребни квалификации и карактеристики

* ССС за фармацевтски техничар

* работа со компјутери

* одговорност и стручност 

* професионален и љубезен однос

* предност искуство

Што нудиме

Солидна плата по договор

* пријатна работна атмосфера

* можност за договорање на смени на работа

* работно време од понеделник до петок и секоја втора сабота, недела и празници се неработни

Сите заинтересирани кандидати нека ги достават своите CVa на следната е-маил адреса [најави се за да го видиш е-маилот] со ознака Оглас за работа. 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »