Фармацевт - Фармацевтски техничар

За компанијата: Како општествено одговорна, модерна и растечка компанија повеќе од 14 години обезбедуваме високо квалитетна и професионална здравствена услуга за сите граѓани на Република Северна Македонија. Стручниот... повеќе за компанијата »

Го прошируваме тимот на ПЗУ Галениум Фарм

Во потрага сме по:

  • Фармацевти и
  • Фарм.техничари 

Доколку сте посветени во работата и несебично сакате да покажете грижа за пациентите, испратете ја вашата кратка биографија и станете дел од нашиот стручен тим. 

Вашето CV испратете го преку копчето АПЛИЦИРАЈ!

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »