Продажен асистент

  • Објавен пред еден месец
  • Papa's Food Ohrid
  • Активен до 03.04.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Охрид
  • Facebook: papasmakalo?locale=mk_mk

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »