Магационер

Плата од 22.000 ден. до 25.000 ден.

 • Објавен пред една недела
 • ЕНМОН дооел
 • Активен до 20.05.2022
 • Позиција: Општ работник/магационер
 • Локација: Битола

ЕНМОН објавува слободна работна позиција магационер/магацински работник во магацинот во  Битола.

 • Претходно работно искуство е предност, но не е пресудно.
 • Задолжително завршено средно образование, основни познавања од работа на компјутер,
 • Возчка дозвола Б-категорија, Ц-категорија е дополнителна предност
 • Искуство со управување со виљушкар е пожелно
 • 40 часа/неделно, прва смена 08:00-16:00, втора смена 11:00-18:00, секоја втора Сабота неработна.
 • Плата 22.000 - 25.000 ден.

Вашите апликации доставете ги на  [најави се за да го видиш е-маилот]  

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »