Доставувачи

  • Објавен пред 2 недели
  • Бест Фуд Груп
  • Активен до 26.05.2023
  • Позиција: Возач/Управувач
  • Локација: Скопје
  • Facebook: pizzamorino1

Пицерија Морино има потреба од Доставувачи на храна.

  • Предност ќе имаат лицата со искуство.
  • Работата се одвива во смени.

Задолжително е поседување на возачка од Б категорија и искуство со мотор.

Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »