Асистент за работа во модно ателје - Шивач/ка

  • Објавен пред 3 недели
  • Ателје Турбан
  • Активен до 14.02.2024
  • Позиција: Текстилни работници
  • Локација: Скопје
  • Facebook: turban.mk

АТЕЛЈЕ ТУРБАН го проширува својот тим!

Доколку сте креативни, спремни да учите нови вештини во областа на модниот дизајн, сакате да се усовршувате или пак да го имплементирате Вашето искуство, аплицирајте за една од новите отворени работни позиции: АСИСТЕНТ за работа во модно ателје и ШИВАЧ/КА.

Вашето CV испратете го на следнава e-mail адреса: [најави се за да го видиш е-маилот] или пак исконтактирајте не на следниов телефонски број 077/526 560

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »