Асистентки за продажба - East Gate

Extreme Intimo го проширува својот тим и има потреба од: 

АСИСТЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА за продавницата во Скопје East Gate

Идеалниот кандидат за асистент за продажба е:

  • Пријатен и ведар со позитивен став и тимски дух
  • Организиран и професионален
  • Комуникативен, знае да се справи со различни типови на купувачи, да ги открие нивните потреби и да придонесе за неповторливо искуство при купувањето.
  • Има основно познавање на работа со компјутер
  • Пожелно е предходно работно искуство во продажба

Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »