Возач со „E“ категорија

  • Објавен пред 2 недели
  • MAKOSPED TRANS DOOEL SKOPJE
  • Активен до 29.06.2022
  • Позиција: Возач/управувач
  • Локација: Скопје

Се бара возач на камион - E категорија.

Потребно е да се поседува сертификат за меѓународен транспорт.

контакт Штерјо Штерјов 075 441 010

e-mail: i [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »