Агент во рент а кар агенција

Рентален агент за работа на Интернационален Аеродром Скопје 

Потребни квалификации:

- Англиски јазик (познавање на други јазици ќе се смета за предност)

- Возачка дозвола Б категорија мин. 2 години

- Основна работа со компијутери

Опис на работа:

- Работа во смени

- Изнајмување на возила

- Средување на потребна документација

- Комуникација со клиенти

Превоз обезбеден од и до работно место.

Вашето CV испратете го на [најави се за да го видиш е-маилот] со назнака Рентален Агент

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »