Агент за недвижности

За компанијата: Property One Real Estate and Development е иновативна агенција за недвижности, co-work хаб, конслатинг агенција и компанија која ќе ви помогне не само да го пронајдете вашиот идеален имот но и да го преуреди... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Property One
 • Активен до 12.07.2024
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Веб: propertyone.mk
 • Instagram: property_one_mk

(преземи го огласот како слика)

Property One Real Estate and Development е иновативна агенција за недвижности, co-work хаб, конслатинг агенција и компанија која ќе ви помогне не само да го пронајдете вашиот идеален имот но и да го преуреди и опреми до фаза "клуч на рака". Ние ги превземаме "главоболките" на нашите клиенти и ги трансформираме во наше задоволство, а тоа е да ви ги надминеме очекувањата. Поради нашата континуирана експанзија имаме потреба да регрутираме еден кандидат, на работна позиција:

 

Агент за Продажба на недвижности

 

Должности и одговорности:

 • Посредување и преговарање при трансакции за недвижности
 • Склучување на посреднички договори и советување со клиенти
 • Промовирање на имоти преку маркетинг канали
 • Координација на посети на недвижни имоти
 • Следење и истражување на пазарот на недвижности
 • Ажурирање на информации
 • Градење на позитивни односи со клиенти
 • Совесно, навремено, и квалитетно извршување на задачи

 

Образование, вештини и способности:

 • Високо образование
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Познавање на MS Office и Интернет
 • Организациски и комуникациски способности
 • Позитивен начин на размислување
 • Динамичност и мотивација

 

Нудиме:

 • Почетна фиксна плата за првите 3 месеци, беспплатна обука и можност за напредување на плата како и бонусен систем.
 • Полно работно време за избраните кандидати
 • Пријатна работна атмосфера

 

Сите заинтересирани кандидати можат да го испратат своето CV на: [најави се за да го видиш е-маилот]

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »