Потреба од персонал

  • Објавен пред 5 месеци
  • Casino Star
  • Активен до 02.06.2017
  • Позиција: Останато
  • Локација: Скопје

Активни огласи од Casino Star:

Шанкери/ки и Касиери/ки

Казино STAR има потреба од персонал во Скопје, Тетово, Кичево, Струга, и Дебар. 

Вашето CV со ваша слика испратете го на: casino.star@yandex.com

Плата + Бонуси + Бакшиш + Пријавени :)

Ве очекуваме.

КЛИКНИ