Агенти за недвижности

Плата од 25.000 ден. до 50.000 ден.

Агенција за недвижности БЛУ СТАР има потреба од:

  • Агенти за презентација на недвижен имот,
  • Посредување при купопродажба на истиот. 

Вашето CV испратете ни го на [најави се за да го видиш е-маилот] или јавете ни се на 076 206 296

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »