Продавач/ка

  • Објавен пред 2 недели
  • ТП Била М
  • Активен до 17.09.2021
  • Позиција: Продавач/трговец
  • Локација: Скопје

(преземи го огласот како PDF)

Крофните од хром има потреба од продавач/ка.

Искуство е пожелно,но НЕ Е задолжително.

Сите заинтересирани јавете се на 070485820/070822696

Локација-Позади бензинската на Макпетрол, до игралиштето во Влае.