Отворени работни места

За компанијата: RADEK е реномирана компанија која Ви нуди висококвалитетени машини за обработка на дрво, метал, алуминиум и пластика. Составена од тим на менаџери и сервисери со долгогодишно искуство, целта на RADEK... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 5 дена
 • РАДЕК ДООЕЛ СКОПЈЕ
 • Активен до 08.12.2021
 • Позиција: Општ работник/магационер
 • Локација: Скопје

Активни огласи од РАДЕК ДООЕЛ СКОПЈЕ:

Сервисер/монтер

РАДЕК ДООЕЛ СКОПЈЕ - продажба на машини за обработка на дрво и метал има потреба од следните работни позиции:

 • Сервисер/монтер
 • Помошник сервисер/монтер
 • Општ работник
 • Машински инженер
 • Менаџер за продажба
 • Хигиеничар

 

Oдговорни, посветени и лојални личности со желба за напредок во кариерата.

Со и без работно искуство.
Локација: Скопје, Јадранска Магистрала 71б (Индустриска зона Визбегово)
Работно време: Понеделник-Петок 09:00-17:00 ч.