Салон за убавина Екатерина има потреба од козметичарка со искуство

  • Објавен пред 6 месеци
  • Agata Beauty
  • Активен до 23.05.2017
  • Позиција: Козметичар
  • Локација: Скопје

Салон за убавина Екатерина Бјути има потреба од козметичарка со искуство.Салонот постои 16 години и се наоѓа во центар-Градски Ѕид.

Потребни квалификации:

  • Депилација
  • Третмани на лице
  • Релакс масажа
  • Педикир и маникир

Фирмата нуди вработување веднаш, нето почетна плата 12,000 ден. Лице за контакт Катерина 070/682-147

КЛИКНИ