Продавач/ка

Плата од 30.000 ден. до 35.000 ден.

 • Објавен пред 2 недели
 • Color House
 • Активен до 15.02.2024
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Facebook: pcolor-house-100054594392763

Ние сме Color House - персонализирана продавница за бои, лакови и авто бои.

Поради зголемен обем на работа во потрага сме по нов продажен персонал.

Доколку се препознавате во дејноста и поседувате некои од следните квалификации,аплицирајте веднаш.

Ние Ви нудиме:

 • Вработување со полно работно време
 • Редовни месечни примања (30.000-35.000 денари)
 • Работа во две смени, 40 работни часа неделно

Од Вас очекуваме:

 • Завршено средно образование
 • Способност за комуникација и тет а тет продажба
 • Желба за развој и понатамошно учење

🔴 Кандидатите со претходно работно искуство во областа ќе имаат предност.

🔴 ВАЖНО: Поради специфичноста на индустријата, пожелно е кандидатите да се од машки род 

Вашите апликации ги очекуваме на: [најави се за да го видиш е-маилот]  или на телефонскиот број 070-681-113

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »