Асистент за продажба

За компанијата: Бутикот Body Line постои на македонскиот пазар веќе 29 години. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред една недела
  • Боди Лајн Фешн
  • Активен до 24.02.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: body.line.butik.mk

Бутик Боди Лајн ТЦ. Буњаковец, вработува Асистент за продажба.

Сите заинтересерани да пратат CV со слика на маил

[најави се за да го видиш е-маилот]  

Ако си вредна,колегијална, спремна да работиш во тим и во смени, ти треба редовна плата. Вработи се кај нас.

Потребен услов за вработување:

  • Искуство - работа во бутик
  • Основно познавање на англиски јазик

Боди Лајн Фешн е компанија која успешно работи веке 29 год на нашиот пазар. Важиме за компанија во која се работи во пријатна атмосфера, вработуваме и се грижиме за своите вработени да имаат редовно примање.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »