Возач со Ц категорија

За компанијата: СЕТЕК сé од техника е лидер во областа на ИТ, аудио видео и белата техника, кој на македонскиот пазар е присутен 30 години. СЕТЕК сé од техника ја поседува најголемата дистрибутивна мрежа во Македонија... повеќе за компанијата »

Активни огласи од СЕТЕК Сè од техника ДОО:

Агент за грижа за корисници во Скопје - МАГАЦИОНЕР во Скопје

ВОЗАЧ НА ТОВАРНО ВОЗИЛО-Ц категорија  

Доколку сте заинтересирани за оваа позиција,

Ве покануваме да станете дел на нашиот тим.

Локација:
Ул. 1523 бр.1, Горно Лисиче, Скопје - СЕТЕК магацин

 

 

Позиција: Возач - Доставувач

 

Одговорности и задачи:

  • Возење и достава на стока до салоните на Сетек низ Македонија
  • Возење и достава на стока до големи корисници
  • Издавање на стоката и потребната документација
  • Проверка на примената и издадената стока  
  • Помош при утовар и истовар на истата

 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Активна тахографска картичка
  • Возачка дозвола Ц категорија (задолжително)

 

 

Се охрабруваат сите заинтересирани кандидати да го достават своето CV на адреса [најави се за да го видиш е-маилот] или преку полето Брза Апликација со наслов на огласот “Возач - Доставувач”

 

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »