Продавач/ка на Деликатес - Охрид

За компанијата: Тинекс e малопродажен ланец на супермаркети кој веќе 30 години настојува на своите потрошувачи да им ги понуди најдобрите производи со врвен квалитет и по одлични цени. На нашите полици секојдневно може... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 9 месеци
  • Tinex
  • Активен до 30.09.2023
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Охрид
  • Веб: www.tinex.com.mk
  • Facebook: tinexmk
  • Instagram: tinexmarket
  • Linkedin: companytinex

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »