Палма ДОО: Келнер/ка

Келнер/ка

(преземи го огласот во Word)

 

Потребни квалификации:

- Завршено средно образование;

- Претходно работно искуство на ваква позиција ќе се смета за предност;

- Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност;

- Поминати обуки за келнер ќе се сметаат за предност.

Профил на личност:

- Тимска работа и професионален однос кон клиенти;

- Лојалност, чесност, одговорност;  

- Вредни, организирани и педантни.

 

Локација: Општина Аеродром, Скопје

Како да аплицирате:

Пратете ни го Вашето CV на следниот меил:  [најави се за да го видиш е-маилот]  и во subject наведете „Келнер – Палма Аеродром“ или побарајте не на 079 410 158.

 

Напомена:

- Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги исполнуваат бараните критериуми и компетенции и кои ќе имаат комплетна апликација;

- Кандидатот со испраќање на апликацијата се согласува истата да остане во базата на кандидати на компанијата.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »