Физиотерапевт/ка

Танцов Фитнес Клуб Сонриса вработува Физиотерапевт/ка

        Квалификации:

  •  Минимум искуство 1 година, со Релакс, Спортска, Медицинска и Антицелулитна масажа, Мадеротерапија... останати квалификации би биле предност
  •  Познавање и искуство од областа, одговорност кон работата
  •  Позитивен став и одлични комуникациски вештини
  •  Одлична кондициска и физичка форма

Кандидатите да ја испратат својата кратка биографија по порака / сандаче на Танцов Клуб Сонриса (фб) или на меил:  [најави се за да го видиш е-маилот] , или нека не контактираат на 071 323 460.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »