Call Agents

За компанијата: КликниЈади е компанија која врши достава на храна од многу ресторани во Скопје до вашиот Дом или Канцеларија. Сервисот Кликни Јади е основан на почетокот на 2015 год. и до денес има на располагање вкусни... повеќе за компанијата »

КликниЈади, најголемиот сервис за достава на храна во Македонија, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на Call Agent. Ако сакаш да работиш во динамична атмосфера,сакаш комуникација и добар си во организација можеш да бидеш дел од нашиот тим!

Опис на работно место:

 • Работа во динамична работна средина,  
 • Комуникација и организација на работа со клиенти, ресторани и доставувачи.

Call Agent Квалификации:

 • Минимум ССС,
 • Одлични комуникациски и организациски вештини,
 • Позитивност и љубезност,
 • Посветеност, одговорност и трпеливост
 • Способност за тимска работа,
 • Основни познавања за работа на компјутер,

Ние нудиме:

 • Одлични услови и тимска работа во средина со амбициозен и професионален тим,
 • Работа во две смени,
 • Атрактивна плата според квалификации,
 • Можност за напредок.

Заинтересираните кандидати можат да ги достават апликациите во форма на CV на следната email адреса  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »