Магационер

Фирмата Порцелано-Амбиент-PORCELANOSA GRUPO има потреба од:

МАГАЦИОНЕР

 

Потребни квалификации:

  • Да поседува возачка дозвола за Б категорија,
  • Основно познавање на работа со компјутер,
  • Да е вреден тимски работник.

 

Ве молиме вашето CV да го испратите на меил адресата:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »