Магационер

За компанијата: Повеќе од 30 години нашата дејност се декоративни ткаенини за домашна употреба односно индустријата за тапациран мебел. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 2 недели
 • Фокус Никола ДООЕЛ
 • Активен до 25.01.2022
 • Позиција: Општ работник/магационер
 • Локација: Скопје
 • Телефон: 023064469

Активни огласи од Фокус Никола ДООЕЛ:

Магационер

Поради проширување на нашиот тим, имаме потреба од МАГАЦИОНЕРИ.

Потребни способности :

 • Минимум ССС
 • Познавање на работа на компјутер
 • Тимска работа
 • Исполнително извршување на работните задачи
 • Претходно искуство во магацинско работење е предност
 • Самоиницијативност

Нудиме:

- Пријатни услови за работа во модерени објекти

- Можност за напредување

 

Вашите апликации пратете ги на [најави се за да го видиш е-маилот] . Избраните кандидати, ќе бидат повикани на разговор.

барај огласи за вработување » барај останати огласи »