Келнери-ки 20,000 ден

 • Објавен пред 11 месеци
 • Тренд Фуд Бар
 • Активен до 15.12.2017
 • Позиција: Келнер/угостител/туризам
 • Локација: Скопје

Trend Food Bar има потреба од Келнери/ки со  ( одговорни, културни и сериозни кон работните обврски ) 

 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование,
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност,
 • Работно познавање на компјутери. 

 

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност,
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Смисол за одржување на ред и хигиена,
 • Пријатен надворешен изглед,
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти.

 

Ние нудиме:

 • Одлични и динамични услови за работа,
 • Усовршување како и одлична заработка,
 • Месечна нето плата 20.000 денари ( +процент + бакшиш ).

 

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: trendfoodbar@hotmail.com  со задолжителна назнака ” Келнери/ки".

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

КЛИКНИ