Тренд Фуд Бар

ЕМБС: 5701258265
Индустрија: Прехрамбена
Адреса: Љубљанска 4 лок.122
Град: Скопје
Веб: caffetrend.mk
Facebook: caffetrend.mk
Основана во 2012
Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете. Голем спектар на десерти и вегетеријански опции се исто така достапни.

Кујна: Сендвичи, салати, доручек, пица, главни јадења, слатки.
Најдобро за: кафе, брза храна, нешто слатко.барај огласи за вработување » барај останати огласи »