Готвач

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Тренд Фуд Бар
 • Активен до 18.01.2022
 • Позиција: Келнер/угостител/туризам
 • Локација: Скопје
 • Телефон: +38971368846

Кафана во Дебар Маало има потреба од Готвач:

Готвач со работно искуство ( одговорни, културни и сериозни кон работните обврски).

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование,

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност,
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Смисол за одржување на ред и хигиена,
 • Тимска работа.

Ние нудиме:

 • Одлични и динамични услови за работа,
 • Усовршување како и одлична заработка,
 • Месечна нето плата 

 Контакт: 075/243-663

[најави се за да го видиш е-маилот]

барај огласи за вработување » барај останати огласи »