Садоперачи/ки

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

Активни огласи од Тренд Фуд Бар:

Салатер/ка

Кафана во Дебар Маало има потреба од Садоперач/ки со и без работно искуство (одговорни, културни и сериозни кон работните обврски) 

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование,
  • Со или без работно искуство.

Личен профил:

  •  Одговорна и лојална личност,
  • Љубезност и педантност, со позитивен став,
  • Самоиницијативност и посветеност на работата,
  • Смисол за одржување на ред и хигиена,
  • Тимска работа.

Ние нудиме:

  • Одлични и динамични услови за работа, 
  • Усовршување како и одлична заработка,
  • Месечна нето плата 

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: [најави се за да го видиш е-маилот]   со задолжителна назнака ” Садоперач/ки".

075/243-663

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »