Пицер - дневница 1.500 денари

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

Ресторан има потреба од Пицер:

Пицер со работно искуство ( одговорни, културни и сериозни кон работните обврски).

Ние нудиме:

  • Одлични и динамични услови за работа,
  • к-15
  • платен годишен одмор
  • персонален оброк 
  • дневница 1 500 денари

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса:  [најави се за да го видиш е-маилот]   со задолжителна назнака ”Келнер/ка".

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »