Келнер/ка - плата 32 000 денари, награда 30 000 денари за трансфер и договор од 6 месеци

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

 

Персонал  на следнава позиција: Келнер со  работно искуство ( одговорни, културни и сериозни кон работните обврски).

Потребни квалификации:

 • Со  работно искуство.

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност,
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Смисол за одржување на ред и хигиена,
 • Тимска работа.

Ние нудиме:

 • дневен оброк
 • платен годишен одмор
 • Усовршување како и одлична заработка,
 • Месечна нето плата во износ од 32 000 денари
 • награда од 30 000 денари за потпишување договор на 6 месеци

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: d [најави се за да го видиш е-маилот]   со задолжителна назнака ”Келнер/ка".

контакт: 070/277-147

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »