Салатер

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

Активни огласи од Тренд Фуд Бар:

Готвач/ка, плата по договор

Кафана во Дебар Маало има потреба од:

Персонал за во кујна на следнава позиција: Салатер со работно искуство ( одговорни, културни и сериозни кон работните обврски).

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование,
  • Со  работно искуство.

Личен профил:

  • Одговорна и лојална личност,
  • Љубезност и педантност, со позитивен став,
  • Самоиницијативност и посветеност на работата,
  • Смисол за одржување на ред и хигиена,
  • Тимска работа.

Ние нудиме:

  • Одлични и динамични услови за работа,
  • Усовршување како и одлична заработка,
  • Месечна нето плата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: davorjov1@gmail.com  со задолжителна назнака ”Салатер".

075/243-663

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »