Салатер/ка

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

Персонал за во кујна на следнава позиција: Салатер со работно искуство (одговорни, културни и сериозни кон работните обврски).

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование,
  • Со работно искуство.

Личен профил:

  • Одговорна и лојална личност,
  • Љубезност и педантност, со позитивен став,
  • Самоиницијативност и посветеност на работата,
  • Смисол за одржување на ред и хигиена,
  • Тимска работа.

Ние нудиме:

  • Одлични и динамични услови за работа,
  • Усовршување како и одлична заработка,
  • Месечна нето плата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: [најави се за да го видиш е-маилот] со задолжителна назнака „Слатер/ка“.

Контакт : информации на 072/688-627 Дејан, понеделни- петок, од 12:00-16:00 часот.

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »