Персонал за продажба на сладолед

За компанијата: Вo Октомври 2012 година го отворивме Trend Food Bar кој служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалаци. Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.... повеќе за компанијата »

Trend Food Bar има потреба од:

Персонал за продажба на сладолед со и без работно искуство (одговорни, културни и сериозни кон работните обврски) 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование,
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност,
 • Со или без работно искуство,
 • Работно познавање на компјутери. 

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност,
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Смисол за одржување на ред и хигиена,
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти.

Ние нудиме:

 • Одлични и динамични услови за работа,
 • Усовршување како и одлична заработка,
 • Месечна нето плата.

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса:

 Контакт: [најави се за да го видиш е-маилот]

Контакт телефон : 078/229-233

со задолжителна назнака ” Продажба на сладолед".

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »